Dla Zdrowia

XXIII Turniej Tenisa Stołowego "O Puchar Miasta Ustroń"

W dniach 28-29 stycznia w Szkole Podstawowej nr 2 w Ustroniu zostanie rozegrany XXIII Turniej Tenisa Stołowego "O Puchar Miasta Ustroń". Początek Turnieju o godzinie 9.00. Zapisy bezpośrednio przed imprezą.

Nocny Bieg Dwóch Szczytów

W sobotę 21 stycznia w Wiśle odbędzie się już czwarta edycja imprezy sportowo-rekreacyjnej "Nocny Bieg Dwóch Szczytów". Bieg odbędzie się na dwóch dystansach. Dodatkowo zaplanowano także marsz nordic walking.

Bieg Serc i Kawiarenka WOŚP w Karpaczu

W sobotę 14 stycznia w Karpaczu odbędzie się charytatywny Bieg Serc. Impreza będzie częścią 25. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Bieg odbędzie się na dystansie 1 kilometra.

Rajd pieszy z okazji finału WOŚP

PTTK Oddział Drawsko Pomorskie zaprasza do udziału w rajdzie pieszym z okazji 25. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, który odbędzie się w niedzielę 15 stycznia. Zaplanowana trasa ma długość około 14 kilometrów.

VII Edycja Nordic Morsing

W sobotę 14 stycznia w Rewie odbędzie się 7. edycja Nordic Morsing - wyjątkowej imprezy, podczas której odbywa się bieg, marsz nordic walking oraz oczywiście wspólna kąpiel w lodowatym morzu!

Życzenia świąteczne i noworoczne

Najlepsze życzenia zdrowych, spokojnych i rodzinnych Świąt Bożego Narodzenia, niezapomnianej zabawy sylwestrowej oraz spełnienia marzeń, radości i zdrowia w nadchodzącym roku składa wszystkim redakcja serwisu NaszaRehabilitacja.pl.

Dbanie o zdrowie z pasją

Pielęgnowanie swojego zdrowia, profilaktyka zdrowotna oraz zdrowy tryb życia wielu osobom kojarzy się z zakazami, restrykcyjną dietą i męczącymi ćwiczeniami, a wcale tak nie musi być! Warto zainteresować się dbaniem o swoje zdrowie i uczynić z tego swoją pasję, a dzięki temu będzie można zapobiec wielu problemom zdrowotnym oraz przyspieszyć rehabilitację i utrwalić jej efekty.

Czy wiesz, jak dbać o stawy?

Utrzymanie stawów w dobrej kondycji umożliwia cieszenie się wysoką sprawnością ruchową przez długie lata. Odpowiednia profilaktyka i wcześniejsze dbanie o stawy przed wystąpieniem dolegliwości lub schorzenia, pozwolą uniknąć długotrwałej rehabilitacji. Warto dowiedzieć się więcej, jak zapobiegać chorobom stawów, które przez długi czas mogą rozwijać się w ukryciu.

Marsz Wigilijny w Grudziądzu

Klub NW Patyczaki zaprasza w niedzielę 11 grudnia na ostatni w tym sezonie marsz nordic walking - Marsz Wigilijny. Udział w imprezie mogą wziąć członkowie Klubu NW Patyczaki, członkowie innych klubów i kół PTTK i sympatycy Klubu.

Bieg Sylwestrowy w Szklarskiej Porębie

Powitanie Nowego Roku na trasie biegu staje się coraz bardziej popularną formą świętowania sylwestrowej nocy, w związku z czym z roku na rok odbywa się więcej tego typu imprez sylwestrowych. Jedną z propozycji jest Bieg Sylwestrowy w Szklarskiej Porębie, organizowany przez Stowarzyszenie Bieg Piastów.