Dla Zdrowia

Konferencja Biegowo-Triathlonowa

Akademia Zawodnika zaprasza w dniach 25-26 marca na Konferencję Biegowo-Triathlonową "O treningu, diecie, zdrowiu i motywacji", która odbędzie się w Hotelu Galion w Gdańsku. Prelegentami będą eksperci związani z biegami i triathlonem.

Aktywne przywitanie wiosny w Krakowie

Klub Active Woman zaprasza na pierwszy, inauguracyjny trening plenerowy tej wiosny. Wydarzenie odbędzie się 21 marca o godzinie 18.00 na Bulwarach Wiślanych w Krakowie. Udział w treningu jest bezpłatny, obowiązuje wcześniejsza rezerwacja miejsc.

VII poszukiwanie wiosny ze Szprychą

Stowarzyszenie Turystyki Rowerowej "Szprycha" w Słupsku zaprasza do udziału w VII rajdzie rowerowym w poszukiwaniu wiosny. Impreza rekreacyjna odbędzie się w sobotę 1 kwietnia, start o godzinie 10.00 z Placu Zwycięstwa w Słupsku.

Parkrun w Twoim mieście!

Inicjatywa parkrun to cykliczne i bezpłatne biegi w na dystansie 5 kilometrów przeznaczone dla każdego - niezależnie od wieku, doświadczenia biegowego czy wyników czasowych. Parkrun to projekt o zasięgu międzynarodowym, w Polsce obecny już w wielu miastach - sprawdź, czy jest także w Twoim!

Oddani do szpiku - spotkanie z wolontariuszką DKMS

Akademia Intelektu we Wrocławiu zaprasza na spotkanie "Oddani do szpiku", które poprowadzi wolontariuszka Fundacji DKMS Dagmara Kałkus. W czasie spotkania będzie można się dowiedzieć m.in. jak zarejestrować się w bazie danych potencjalnych dawców i jak wyglądają metody oddawania szpiku kostnego.

Festival Kobiet 2017

Dzień Kobiet warto świętować zdrowo i aktywnie! Jedną z takich propozycji jest udział w Festivalu Kobiet - Zumba Maratonie w Warszawie. Impreza odbędzie się w piątek 3 marca 2017 w Warszawie przy ul. Koncertowej 4.

III Siedlecki Charytatywny Marsz Nordic Walking

W niedzielę 5 marca w Siedlcach odbędzie się Charytatywny Marsz Nordic Walking. Celem imprezy jest wsparcie "Domu pod Kasztanami" Domu Dziecka w Siedlcach. W programie wydarzenia marsz nordic walking, animacje dla dzieci oraz nauka poprawnej techniki chodzenia z kijami.

Zjazd na Byle Czym w Wiśle

Mało kogo trzeba jeszcze przekonywać, że sport i ruch to zdrowie - zwłaszcza na świeżym powietrzu. Dla tych, którym rekreacja na pod gołym niebem wciąż wydaje się mało atrakcyjna oraz dla wszystkich, którzy lubią świetnie się bawić, jest międzynarodowa impreza na wyciągu narciarskim "Siglany" - Zjazd na Byle Czym. Warto wziąć udział w tym wyjątkowym wydarzeniu!

Mapa Życia w Częstochowie

W sobotę 18 lutego w Częstochowie odbędzie się impreza z cyklu Mapa Życia, organizowanego przez Fundację Po Pierwsze. W ramach akcji w różnych miejscach w Polsce odbywają się biegi charytatywne, marsze nordic walking oraz akcje promujące oddawanie szpiku kostnego, połączone z rejestracją chętnych kandydatów.

Międzynarodowy Dzień Przewodnika Turystycznego

21 lutego obchodzony jest Międzynarodowy Dzień Przewodnika Turystycznego. Z tej okazji w weekend poprzedający święto w całym kraju będą się odbywały różne imprezy i atrakcje. Jedną z propozycji ma Koło Przewodników PTTK w Gdańsku.