Dla Zdrowia

Największe Targi Fitness w Polsce - FIWE 2017

W dniach 9-10 września w Centrum Wystawienniczym Expo XXI w Warszawie odbędą się Targi FIWE 2017. Impreza International Fitness & Wellness Fair jest największym tego typu wydarzeniem w kraju i w tej części Europy. W sobotę Targi będą otwarte w godzinach 9.00 - 18.00, w niedzielę w godzinach 9.00 - 17.00.

Prelekcja pt. "Właściwości lecznicze i kosmetyczne buskiej wody siarczkowej"

W czwartek 7 września w Hotelu Słoneczny Zdrój Medical Spa&Wellness w Klubie Kalejdoskop odbędzie się prelekcja dra n. farm. Romana Dudy pt. "Właściwości lecznicze buskiej wody siarczkowej". Początek spotkania o godzinie 18.00.

Bieg charytatywny "Biegniemy z Nadzieją"

W niedzielę 17 września w Zakopanem odbędze się bieg charytatywny "Biegnijmy z Nadzieją". Wydarzenie, którego celem jest propagowanie ruchu hospicyjnego, organizowane jest przez MOSiR Zakopane oraz Podhalańskie Stowarzyszenie Przyjaciół Chorych Hospicjum Jezusa Miłosiernego w Zakopanem.

Festiwal Rowerowy - Ustroń Kocha Rower

W sobotę 2 września w Ustroniu odbędzie się festiwal I Love Bike. Wydarzenie potrwa w godzinach 10.00 - 17.00, w programie liczne rowerowe atrakcje dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Udział w imprezie dla miłośników jazdy na rowerze jest bezpłatny.

VI Półmaraton Ciechocinek

W niedzielę 27 sierpnia w Ciechocinku odbędzie się 6. edycja wyjątkowego biegu - Półmaratonu Uzdrowiska Ciechocinek. Na trasie biegu najciekawsze miejsca uzdrowiska: Tężnie, Fontanna "Grzybek", Deptak Sław "Dom Zdrojowy", Pałacyk Prezydencki, Cerkiew Prawosławna oraz 185-letnia Fabryka Soli.

24. Marszobieg na Czantorię

Zbliża się tegoroczna edycja jesiennego wyzwania Wielkiej Czantorii. W niedzielę 24 września odbędzie się 24. Marszobieg na Czantorię Wielką. Celem imprezy jest popularyzacja biegania, aktywne spędzanie czasu wolnego oraz integracja uczestników imprezy.

Wielki Charytatywny Maraton Dance Fitness w Szczecinku

W sobotę 19 sierpnia w Szczecinku odbędzie się Wielki Charytatywny Maraton Dance Fitness w Szczecinku. Różnorodne treningi poprowadzi wielu wyjątkowych instruktorów. Wydarzenie potrwa w godzinach 14.00 - 18.00.

VI Rajd "W eterze i na rowerze" w Koninie

W niedzielę 13 sierpnia Klub Turystyczny PTTK Oddział Konin zaprasza do udziału w rajdzie rowerowym z Konińskim Radiem. Długość planowanej trasy wynosi około 35 kilometrów, wyjazd o godzinie 10.00.

Ustroń z buta i na kole - odsłona letnia

Ogólnodostępne, bezpłatne wycieczki z przewodnikiem - to propozycja Ustronia na aktywne spędzenie czasu w weekend 5-6 sierpnia. Wycieczka piesza odbędzie się w sobotę, wycieczka rowerowa zaplanowana jest na niedzielę.

IV Bieg Wokół Bartka

W niedzielę 6 sierpnia w Zagnańsku odbędzie się IV Bieg Wokół Bartka - kolejna próba pibia rekordu w biegu dookoła Dębu Bartka. Każdy może wziąć udział w biegu, wystarczy nawet 1 okrążenie (dystans około 100 metrów). Początek o godzinie 9.00.