Dla Zdrowia

Rekreacyjny Piknik Charytatywny "Postaw na Lewka 2017" w Katowicach

W sobotę 3 czerwca na terenie Doliny Trzech Stawów - lotnisko Muchowiec w Katowicach odbędzie się sportowa impreza, z której dochód będzie przekazany na rzecz podopiecznych Fundacji "Cała Naprzód". W programie biegi na 5, 10 i 15 kilometrów, marsz nordic walking oraz biegi dla dzieci.

Rajd charytatywny "Kręcimy dla dzieci" w Poznaniu

W sobotę 3 czerwca w Poznaniu odbędzie się charytatywny rajd rowerowy na rzecz dzieci z Domu Dziecka nr 3. Wydarzenie organizuje "Sekcja rowerowo-biegowa Więcej Lepiej Konkretniej Absolutnie". Trasa rajdu będzie długości około 12 kilometrów.

III Maraton Beskid Niski oraz biegi towarzyszące

W sobotę 27 maja na terenie powiatu gorlickiego odbędzie się 3. edycja Maratonu Beskid Niski na trasie Gorlice - Wysowa-Zdrój. Obok maratonu odbędą się biegi towarzyszące oraz marsz nordic walking.

4. Wodociągi Półmaraton Jedlina-Zdrój

Centrum Kultury w Jedlinie-Zdroju zaprasza w niedzielę 14 maja na 4. Wodociągi Półmaraton Górski. Miasteczko Biegowe będzie zlokalizowane przy ul. Kłodzkiej w Jedlinie-Zdroju. Impreza wystartuje o godzinie 10.00.

V Rajd Zygmuntowski z PTTK Konin

Polskie Towarzystwo Turystyczno-Krajoznawcze Oddział w Koninie zaprasza do udziału w pieszej wędrówce trasami inspirowanymi wydanym w 1966 roku przewodnikiem "Konin - Koło - Turek" autorstwa Zygmunta Pęcherskiego. Rajd pieszy odbędzie się 13 maja.

Dzień dla Zdrowia w Białymstoku

W sobotę 29 kwietnia w Atrium Biała w Białymstoku w godzinach 10.00 - 18.00 odbędzie się Dzień dla Zdrowia. W ramach tego dnia będzie można m.in. wykonać bezpłatne badania. Jest to jedno z wydarzeń związanych z obchodzonym w całym kraju Światowym Dniem Zdrowia.

134 Częstochowska Masa Krytyczna dla autyzmu

W piątek 28 kwietnia w Częstochowie odbędzie się rowerowa Masa Krytyczna. Jako, że kwiecień jest Światowym Miesiącem Wiedzy na Temat Autyzmu, podobnie jak w poprzednich latach kwietniowa Masa pojedzie solidaryzując się z osobami zmagającymi zię z autyzmem.

I Festiwal Biegowy w Sztumie

Sztumskie Centrum Kultury oraz Lekkoatletyczny Klub Sportowy ZANTYR zapraszają do udziału w I Festiwalu Biegowym w Sztumie. Impreza odbędzie się 3 maja i będzie się składała z kilku różnorodnych biegów oraz rekreacyjnego marszu nordic walking.

Fit Expo w Poznaniu

W dniach 12-14 maja w Międzynarodowych Targach Poznańskich odbędą się targi Fit Expo. Udział w tym wydarzeniu to świetna okazja, aby zapoznać się z bogatą ofertą branżową dla wszystkich amatorów fitnessu oraz innych aktywności sportowych.

II Piknik Biegowy Dla Autyzmu

W sobotę 22 kwietnia w Malborku odbędzie się impreza biegowa i marsz nordic walking "Dla Autyzmu". Wydarzenie organizowane jest przez Stowarzyszenie Pomocy Osobom Autystycznym i Osobom z Trudnościami w Komunikowaniu Się.