Dla Zdrowia

134 Częstochowska Masa Krytyczna dla autyzmu

W piątek 28 kwietnia w Częstochowie odbędzie się rowerowa Masa Krytyczna. Jako, że kwiecień jest Światowym Miesiącem Wiedzy na Temat Autyzmu, podobnie jak w poprzednich latach kwietniowa Masa pojedzie solidaryzując się z osobami zmagającymi zię z autyzmem.

I Festiwal Biegowy w Sztumie

Sztumskie Centrum Kultury oraz Lekkoatletyczny Klub Sportowy ZANTYR zapraszają do udziału w I Festiwalu Biegowym w Sztumie. Impreza odbędzie się 3 maja i będzie się składała z kilku różnorodnych biegów oraz rekreacyjnego marszu nordic walking.

Fit Expo w Poznaniu

W dniach 12-14 maja w Międzynarodowych Targach Poznańskich odbędą się targi Fit Expo. Udział w tym wydarzeniu to świetna okazja, aby zapoznać się z bogatą ofertą branżową dla wszystkich amatorów fitnessu oraz innych aktywności sportowych.

II Piknik Biegowy Dla Autyzmu

W sobotę 22 kwietnia w Malborku odbędzie się impreza biegowa i marsz nordic walking "Dla Autyzmu". Wydarzenie organizowane jest przez Stowarzyszenie Pomocy Osobom Autystycznym i Osobom z Trudnościami w Komunikowaniu Się.

III Bieg Zajączka Wielkanocnego w Poznaniu

W Wielką Sobotę, 15 kwietnia nad Stawem Olszak w Poznaniu, odbędzie się III Bieg Zajączka Wielkanocnego. Uczestnicy będą mogli zmierzyć się z dystansem do wyboru: bieg 5 km i 10 km, marsz nordic walking 5 km oraz biegi dla dzieci.

GO Active Show - Największe Targi Fitness i Sportów Siłowych

W dniach 21-23 kwietnia w hali Ptak Warsaw Expo w Nadarzynie (k. Warszawy) odbędą się największe Targi Fitness i Sportów Siłowych w Polsce! W programie m.in. pokazy, treningi, warsztaty, szkolenia oraz szeroki przegląd oferty produktów i usług sportowych na stoiskach wystawców z tej branży.

Leśny Bieg i Leśny Marsz

W sobotę 22 kwietnia w Gdyni odbędzie się Leśny Bieg i Leśny Marsz. Całość trasy wyznaczono na obszarze lasów witomińskich, znanych jako nadmorskie góry - trzeba liczyć się z wieloma podbiegami i zbiegami! Dla uczestników przygotowano dwa dystanse do wyboru - 10 i 21 kilometrów.

Botaniczna Piątka w Poznaniu

W sobotę 1 kwietnia w Poznaniu odbędzie się wiosenna edycja "Botanicznej Piątki" - biegu i marszu nordic walking na 5 kilometrów na terenie Ogrodu Botanicznego UAM. Start imprezy o godzinie 9.00.

Międzynarodowy Rajd Pieszy w Górach Izerskich

W piątek 28 kwietnia na terenie Pogórza Izerskiego i Związku Gmin "KWISA" odbędzie się XVII Międzynarodowy Rajd Pieszy "Łużyckie Wędrówki 2017". Światowej klasy wydarzenie z zakresu turystyki pieszej organizowane jest przez Oddział Łużycki PTSM w Lubaniu.

Free Time Festiwal 2017 w Gdańsku

Jak wiadomo, aktywny tryb życia jest podstawą dbania o zdrowie i dobrą kondycję. Dla wszystkich zainteresowanych tym tematem odbywa się Free Time Festiwal - wydarzenie pełne propozycji i pomysłów na to, jak aktywnie spędzać czas wolny.