Dla Zdrowia

XIV Półmaraton i 10 km. św. Mikołajów w Toruniu

Stowarzyszenie Kultury Fizycznej "Maraton Toruński" zaprasza do udziału w Biegach Mikołajów, które odbędą się w niedzielę 4 grudnia. Półmaraton i bieg na 10 kilometrów wystartuje z Rynku Staromiejskiego o godzinie 11.00. Mikołajki także można świętować na sportowo!

XII Konferencja Polskiego Towarzystwa Fizjoterapii

W dniach 25-26 listopada w Pabianicach odbędzie się XII Konferencja Naukowa Polskiego Towarzystwa Fizjoterapii. Ceremonia otwarcia konferencji odbędzie się w piątek 25 listopada o godzinie 10.00. Wydarzenie będzie podzielone na poszczególne bloki tematyczne.

Górska Przygoda 2016 w Wiśle

W sobotę 12 listopada w Wiśle odbędzie się trzecia edycja biegu górskiego oraz marszu nordic walking Górska Przygoda. W tej imprezie rekreacyjnej mogą wziąć udział osoby w każdym wieku, przewidziano także zawody biegowe dla dzieci.

Nordic Walking w Krainie Kormoranów

W sobotę 12 listopada w Kątach Rybackich odbędzie się V Jesienny Rajd Nordic Walking. Marsze na dystansach 5 i 10 kilometrów rozpoczną się o godzinie 12.00. W programie imprezy także kąpiel morsów oraz wspólne ognisko.

III Międzynarodowy Rajd Pieszy Dookoła Lubania

W sobotę 22 października odbędzie się III Międzynarodowy Rajd Pieszy Dookoła Lubania (woj. dolnośląskie) pod nazwą "Jesień na Łużycach". Wydarzenie organizowane przez Oddział Łużycki PTSM w Lubaniu jest elementem cyklu imprez TURYSTYKA ŁĄCZY POKOLENIA.

Bieg Niepodległości w Warszawie

Aktywna Warszawa zaprasza do udziału już w 28. Biegu Niepodległości. Wydarzenie odbędzie się 11 listopada, start od godziny 10.35. Linia startu będzie zlokalizowana w okolicy skrzyżowania Al. Jana Pawła II i ul. Stawki, meta po przeciwnej stronie Al. Jana Pawła II. Biegi Niepodległości będą się odbywać także w wielu innych miastach w Polsce.

4. Ogólnopolski Kongres Ratowników Medycznych

W dniach 13-15 października w Centrum Dydaktyczno-Kongresowym Uniwersytetu Jagiellońskiego Collegium Medicum w Krakowie odbędzie się największa impreza edukacyjna dedykowana służbom ratującym życie w Polsce - 4. Ogólnopolski Kongres Ratowników Medycznych.

II Mors Sportowy

W sobotę 22 października w Gdyni odbędzie się impreza rekreacyjna - 2. edycja Morsa Sportowego. Impreza ma charakter otwarty, potrwa w godzinach 8.00 - 19.00. Organizatorem wydarzenia są Morsy Gdyńskie.

Wieczorna Walońska Włóczęga w Szklarskiej Porębie

Stowarzyszenie ZDOLNA DOLNA zaprasza na Wieczorną Walońską Włóczęgę z pochodniami, która odbędzie się w sobotę 8 października. Start o godzinie 18.00 z terenu Pensjonatu Orla Skała.

Rajd Pieszo-Rowerowy "Kartofelek"

W sobotę 1 października odbędzie się pieszo-rowerowy rajd z cyklu "Kartofelek", na który zapraszają Komisja Turystyki Górskiej Oddziału PTTK "Ziemi Kłodzkiej", Kłodzkie Koło PTTK oraz Stowarzyszenie Rowerowe Ziemi Kłodzkiej 4 Doliny. Rajd rozpocznie się i zakończy w Kłodzku.