Dla Zdrowia

Drugie Rodzinne Rowerowanie po Puszczy Knyszyńskiej

W sobotę 29 lipca z Wasilkowa wyruszy rodzinny rajd rowerowy po Puszczy Knyszyńskiej. Przewidziana długość trasy to około 25 kilometrów, do pokonania tempem rekreacyjnym. W czasie rajdu odbędzie się ognisko dla uczestników.

Charytatywna impreza rekreacyjna "Piątka Dla Szymona"

W niedzielę 30 lipca w Kijewie Królewskim (woj. kujawsko-pomorskie) odbędzie się impreza charytatywna, z której dochód zostanie przekazany na leczenie i rehabilitację czteroletniego Szymona. Impreza będzie podzielona na dwie części - rekreacyjna z biegiem i marszem nordic walking oraz Piknik Rodzinny.

Charytatywny Maraton Fitness w Częstochowie

W niedzielę 30 lipca w Strefie Fitness w Częstochowie odbędzie się charytatywny maraton, z którego cały dochód zostanie przekazany na pomoc chorującemu na serce małemu Błażejowi. Maraton potrwa w godzinach 9.00 - 12.30, program będzie podzielony na trzy bloki.

VI Bieg i Marsz Piwniczanki

W niedzielę 23 lipca w Piwnicznej-Zdroju odbędzie się 6. edycja Biegu i Marszu Piwniczanki. W programie imprezy rekreacyjnej Bieg Główny na 10 km, Bieg i Marsz na dystansie 5,5 km oraz Mały Bieg Piwniczanki dla dzieci i młodzieży.

7. Wałecki Festiwal Biegowy

W sobotę 15 lipca w Wałczu odbędzie się duża impreza sportowo-rekreacyjna: Wałecki Festiwal Biegowy. Organizatorzy zadbali o różnorodne dystanse i poziomy trudności wyznaczonych tras do pokonania.

8. Bieg po Serce Zbója Szczyrka

W niedzielę 9 lipca w Szczyrku odbędzie się kolejna edycja Biegu po Serce Zbója Szczyrka. Ideą imprezy jest pokonanie wyznaczonej trasy jak największą ilość razy. Trasę Biegu można pokonać także maszerując z kijkami, na rowerze, hulajnodze, deskorolce lub rolkach - mile widziane są także osoby niepełnosprawne na wózkach inwalidzkich.

10 argumentów za turnusem po sezonie

Wyjazd na turnus rehabilitacyjny wielu osobom kojarzy się z latem. Wszak wówczas jest, a przynajmniej powinna być, ładna pogoda, dzieciaki mają wakacje, a poza tym... kiedy wyjeżdżać, jak nie w wakacje właśnie? Argumentów, by wyjść poza schemat jest naprawdę sporo. Dziś przedstawiamy dziesięć dowodów na to, że turnus poza sezonem to dobry pomysł.

Bieg Charytatywny "Daj piątaka na dzieciaka" w Łodzi

Fundacja Pomocy Dzieciom Kolorowy Świat zaprasza w sobotę 24 czerwca do udziału w IV edycji Biegu Charytatywnego "Daj piątaka na dzieciaka". W programie Bieg Główny na 5 kilometrów oraz bieg towarzyszący: Mały Cwaniak / Wózki w Biegu na 500 metrów.

Grand Prix Tężnie Run Ciechocinek 2017

W sobotę 1 lipca w Ciechocinku odbędzie się kolejna impreza sportowo-rekreacyjna z cyklu Grand Prix Tężnie Run Ciechocinek 2017 w Biegach i Nordic Walking - bieg 4. Planowana trasa wynosi 5200 metrów.

Kwietny Bieg 2017

Krynica Morska zaprasza do udziału w imprezie biegowej "Kwietny Bieg", która odbędzie się 15 czerwca na pamiątkę I pielgrzymki Jana Pawła II do Polski. Organizatorzy zapraszają do udziału młodzież i osoby dorosłe.