Dla Zdrowia

III edycja Pikniku Biegowego i Marszu Nordic Walking dla Autyzmu

W sobotę 14 kwietnia w Malborku przy ul. Parkowej 3 odbędzie się Piknik Biegowy i Marsz Nordic Walking dla Autyzmu. Wydarzenie odbędzie się już po raz trzeci. Początek imprezy przewidziano na godzinę 11.00.

Marcowa Niebieska Wiosenna Masa Krytyczna

W piątek 30 marca w Białymstoku odbędzie się Masa Krytyczna "Zaświeć się na niebiesko dla autyzmu". Przejazd Masy rozpocznie się o godzinie 18.00. Uczestnicy Masy będą ubrani i oświetleni na niebiesko, jako symboliczne okazanie solidarności z osobami z autyzmem.

III Bieg Wiosenny w Toruniu

W sobotę 24 marca na toruńskiej Barbarce odbędzie się 3. edycja Biegu Wiosennego na dystansie 10 kilometrów. Bieg Wiosenny to również bieg otwierający tegoroczny cykl Grand Prix Województwa Kujawsko-Pomorskiego w biegach długodystansowych.

Międzynarodowe Targi Sprzętu i Wyposażenia Medycznego SALMED

W dniach 15-17 marca w Międzynarodowych Targach Poznańskich odbędą się jedne z największych w kraju targi sprzętu i wyposażenia medycznego. Równolegle z targami odbędą się także liczne branżowe spotkania, konferencje, prelekcje i warsztaty.

Sportowy Dzień Kobiet w Biłgoraju

W sobotę 10 marca w Ośrodku Sportu i Rekreacji w Biłgoraju odbędzie się Sportowy Dzień Kobiet. Gwiazdami wydarzenia będą promotorzy zdrowego stylu życia: Kasia Kępka i Szymon Gaś, znani jako GYM BREAK.

Skonsultuj nadciśnienie w Tulipanie

Centrum Handlowe Tulipan w Łodzi zaprasza w sobotę 3 marca na wydarzenie "Skonsultuj z farmaceutą - nadciśnienie". Akcja organizowana jest przes studentów Uniwersytetu Medycznego w Łodzi, zrzeszonych w Polskim Towarzystwie Studentów Farmacji Oddział Łódź. Wydarzenie potrwa w godzinach 10.00 - 18.00.

Healthy LifeStyle Show 2018 - festiwal zdrowego stylu życia

W dniach 24-25 lutego na Stadionie PGE Narodowy w Warszawie odbędą się Targi Healthy LifeStyle Show. Jest to jedno z największych wydarzeń poświęconych trendom zdrowego stylu życia oraz tematyce zdrowia i urody.

Nordic & Run Festival Ścinawa 2018

W niedzielę 18 lutego w Porcie Ścinawa w Ścinawie (woj. dolnośląskie) odbędzie się impreza rekreacyjna Nordic and Run Festival 2018. Organizatorem wydarzenia jest Ścinawska Grupa Nordic Walking.

I Zlot Morsów w Malborku - Morsy dla Szymka

W sobotę 17 lutego na plaży nad Nogatem przy zamku w Malborku odbędzie się Pierwszy Zlot Morsów w Malborku. W ramach imprezy oprócz kąpieli w zimnej wodzie zaplanowano także atrakcje dodatkowe oraz zbiórka charytatywna na rzecz wieloletniego leczenia i rehabilitacji Szymka Mazurczaka.

IV Zaślubinowe Morsowanie w Pucku

W sobotę 10 lutego w Porcie Jachtowym w Pucku odbędzie się IV Zaślubinowe Morsowanie z okazji 98. rocznicy Zaślubin Polski z Morzem. Impreza rozpocznie się o godzinie 12.30, na uczestników będą czekały dodatkowe atrakcje.