Dla Zdrowia

III Bieg Zajączka Wielkanocnego w Poznaniu

W Wielką Sobotę, 15 kwietnia nad Stawem Olszak w Poznaniu, odbędzie się III Bieg Zajączka Wielkanocnego. Uczestnicy będą mogli zmierzyć się z dystansem do wyboru: bieg 5 km i 10 km, marsz nordic walking 5 km oraz biegi dla dzieci.

GO Active Show - Największe Targi Fitness i Sportów Siłowych

W dniach 21-23 kwietnia w hali Ptak Warsaw Expo w Nadarzynie (k. Warszawy) odbędą się największe Targi Fitness i Sportów Siłowych w Polsce! W programie m.in. pokazy, treningi, warsztaty, szkolenia oraz szeroki przegląd oferty produktów i usług sportowych na stoiskach wystawców z tej branży.

Leśny Bieg i Leśny Marsz

W sobotę 22 kwietnia w Gdyni odbędzie się Leśny Bieg i Leśny Marsz. Całość trasy wyznaczono na obszarze lasów witomińskich, znanych jako nadmorskie góry - trzeba liczyć się z wieloma podbiegami i zbiegami! Dla uczestników przygotowano dwa dystanse do wyboru - 10 i 21 kilometrów.

Botaniczna Piątka w Poznaniu

W sobotę 1 kwietnia w Poznaniu odbędzie się wiosenna edycja "Botanicznej Piątki" - biegu i marszu nordic walking na 5 kilometrów na terenie Ogrodu Botanicznego UAM. Start imprezy o godzinie 9.00.

Międzynarodowy Rajd Pieszy w Górach Izerskich

W piątek 28 kwietnia na terenie Pogórza Izerskiego i Związku Gmin "KWISA" odbędzie się XVII Międzynarodowy Rajd Pieszy "Łużyckie Wędrówki 2017". Światowej klasy wydarzenie z zakresu turystyki pieszej organizowane jest przez Oddział Łużycki PTSM w Lubaniu.

Free Time Festiwal 2017 w Gdańsku

Jak wiadomo, aktywny tryb życia jest podstawą dbania o zdrowie i dobrą kondycję. Dla wszystkich zainteresowanych tym tematem odbywa się Free Time Festiwal - wydarzenie pełne propozycji i pomysłów na to, jak aktywnie spędzać czas wolny.

Konferencja Biegowo-Triathlonowa

Akademia Zawodnika zaprasza w dniach 25-26 marca na Konferencję Biegowo-Triathlonową "O treningu, diecie, zdrowiu i motywacji", która odbędzie się w Hotelu Galion w Gdańsku. Prelegentami będą eksperci związani z biegami i triathlonem.

Aktywne przywitanie wiosny w Krakowie

Klub Active Woman zaprasza na pierwszy, inauguracyjny trening plenerowy tej wiosny. Wydarzenie odbędzie się 21 marca o godzinie 18.00 na Bulwarach Wiślanych w Krakowie. Udział w treningu jest bezpłatny, obowiązuje wcześniejsza rezerwacja miejsc.

VII poszukiwanie wiosny ze Szprychą

Stowarzyszenie Turystyki Rowerowej "Szprycha" w Słupsku zaprasza do udziału w VII rajdzie rowerowym w poszukiwaniu wiosny. Impreza rekreacyjna odbędzie się w sobotę 1 kwietnia, start o godzinie 10.00 z Placu Zwycięstwa w Słupsku.

Parkrun w Twoim mieście!

Inicjatywa parkrun to cykliczne i bezpłatne biegi w na dystansie 5 kilometrów przeznaczone dla każdego - niezależnie od wieku, doświadczenia biegowego czy wyników czasowych. Parkrun to projekt o zasięgu międzynarodowym, w Polsce obecny już w wielu miastach - sprawdź, czy jest także w Twoim!