Dla Zdrowia

Festiwal Rowerowy - Ustroń Kocha Rower

W sobotę 2 września w Ustroniu odbędzie się festiwal I Love Bike. Wydarzenie potrwa w godzinach 10.00 - 17.00, w programie liczne rowerowe atrakcje dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Udział w imprezie dla miłośników jazdy na rowerze jest bezpłatny.

VI Półmaraton Ciechocinek

W niedzielę 27 sierpnia w Ciechocinku odbędzie się 6. edycja wyjątkowego biegu - Półmaratonu Uzdrowiska Ciechocinek. Na trasie biegu najciekawsze miejsca uzdrowiska: Tężnie, Fontanna "Grzybek", Deptak Sław "Dom Zdrojowy", Pałacyk Prezydencki, Cerkiew Prawosławna oraz 185-letnia Fabryka Soli.

24. Marszobieg na Czantorię

Zbliża się tegoroczna edycja jesiennego wyzwania Wielkiej Czantorii. W niedzielę 24 września odbędzie się 24. Marszobieg na Czantorię Wielką. Celem imprezy jest popularyzacja biegania, aktywne spędzanie czasu wolnego oraz integracja uczestników imprezy.

Wielki Charytatywny Maraton Dance Fitness w Szczecinku

W sobotę 19 sierpnia w Szczecinku odbędzie się Wielki Charytatywny Maraton Dance Fitness w Szczecinku. Różnorodne treningi poprowadzi wielu wyjątkowych instruktorów. Wydarzenie potrwa w godzinach 14.00 - 18.00.

VI Rajd "W eterze i na rowerze" w Koninie

W niedzielę 13 sierpnia Klub Turystyczny PTTK Oddział Konin zaprasza do udziału w rajdzie rowerowym z Konińskim Radiem. Długość planowanej trasy wynosi około 35 kilometrów, wyjazd o godzinie 10.00.

Ustroń z buta i na kole - odsłona letnia

Ogólnodostępne, bezpłatne wycieczki z przewodnikiem - to propozycja Ustronia na aktywne spędzenie czasu w weekend 5-6 sierpnia. Wycieczka piesza odbędzie się w sobotę, wycieczka rowerowa zaplanowana jest na niedzielę.

IV Bieg Wokół Bartka

W niedzielę 6 sierpnia w Zagnańsku odbędzie się IV Bieg Wokół Bartka - kolejna próba pibia rekordu w biegu dookoła Dębu Bartka. Każdy może wziąć udział w biegu, wystarczy nawet 1 okrążenie (dystans około 100 metrów). Początek o godzinie 9.00.

Drugie Rodzinne Rowerowanie po Puszczy Knyszyńskiej

W sobotę 29 lipca z Wasilkowa wyruszy rodzinny rajd rowerowy po Puszczy Knyszyńskiej. Przewidziana długość trasy to około 25 kilometrów, do pokonania tempem rekreacyjnym. W czasie rajdu odbędzie się ognisko dla uczestników.

Charytatywna impreza rekreacyjna "Piątka Dla Szymona"

W niedzielę 30 lipca w Kijewie Królewskim (woj. kujawsko-pomorskie) odbędzie się impreza charytatywna, z której dochód zostanie przekazany na leczenie i rehabilitację czteroletniego Szymona. Impreza będzie podzielona na dwie części - rekreacyjna z biegiem i marszem nordic walking oraz Piknik Rodzinny.

Charytatywny Maraton Fitness w Częstochowie

W niedzielę 30 lipca w Strefie Fitness w Częstochowie odbędzie się charytatywny maraton, z którego cały dochód zostanie przekazany na pomoc chorującemu na serce małemu Błażejowi. Maraton potrwa w godzinach 9.00 - 12.30, program będzie podzielony na trzy bloki.