Dla Zdrowia

Kwietny Bieg 2017

Krynica Morska zaprasza do udziału w imprezie biegowej "Kwietny Bieg", która odbędzie się 15 czerwca na pamiątkę I pielgrzymki Jana Pawła II do Polski. Organizatorzy zapraszają do udziału młodzież i osoby dorosłe.

II Nadwiślański Bieg Charytatywny

W sobotę 10 czerwca w Raciążku (woj. kujawsko-pomorskie) odbędzie się II Nadwiślański Bieg Charytatywny - Dla Łukasza. Bieg będzie organizowany na dwóch dystansach - 6,5 km oraz 3 km. Trasę można ukończyć także w formie marszu, marszu Nordic Walking lub przejazdu rowerowego.

Charytatywna Zumba na rzecz Seniorów w Kaliszu

Fundacja "Z Godnością" zaprasza w piątek 9 czerwca do udziału w charytatywnej Zumbie na rzecz Seniorów. Wydarzenie odbędzie się w Zespole Szkół nr 7 im. Marii Konopnickiej w Kaliszu w godzinach 18.00 - 21.00.

Move Week Polska

W dniach 29.05 - 04.06 odbędzie się tegoroczna edycja Move Week. Jest to akcja o zasięgu europejskim, której celem jest promowanie aktywnego trybu życia oraz regularnego uprawiania sportu i płynących z tego korzyści dla zdrowia i samopoczucia.

Rekreacyjny Piknik Charytatywny "Postaw na Lewka 2017" w Katowicach

W sobotę 3 czerwca na terenie Doliny Trzech Stawów - lotnisko Muchowiec w Katowicach odbędzie się sportowa impreza, z której dochód będzie przekazany na rzecz podopiecznych Fundacji "Cała Naprzód". W programie biegi na 5, 10 i 15 kilometrów, marsz nordic walking oraz biegi dla dzieci.

Rajd charytatywny "Kręcimy dla dzieci" w Poznaniu

W sobotę 3 czerwca w Poznaniu odbędzie się charytatywny rajd rowerowy na rzecz dzieci z Domu Dziecka nr 3. Wydarzenie organizuje "Sekcja rowerowo-biegowa Więcej Lepiej Konkretniej Absolutnie". Trasa rajdu będzie długości około 12 kilometrów.

III Maraton Beskid Niski oraz biegi towarzyszące

W sobotę 27 maja na terenie powiatu gorlickiego odbędzie się 3. edycja Maratonu Beskid Niski na trasie Gorlice - Wysowa-Zdrój. Obok maratonu odbędą się biegi towarzyszące oraz marsz nordic walking.

4. Wodociągi Półmaraton Jedlina-Zdrój

Centrum Kultury w Jedlinie-Zdroju zaprasza w niedzielę 14 maja na 4. Wodociągi Półmaraton Górski. Miasteczko Biegowe będzie zlokalizowane przy ul. Kłodzkiej w Jedlinie-Zdroju. Impreza wystartuje o godzinie 10.00.

V Rajd Zygmuntowski z PTTK Konin

Polskie Towarzystwo Turystyczno-Krajoznawcze Oddział w Koninie zaprasza do udziału w pieszej wędrówce trasami inspirowanymi wydanym w 1966 roku przewodnikiem "Konin - Koło - Turek" autorstwa Zygmunta Pęcherskiego. Rajd pieszy odbędzie się 13 maja.

Dzień dla Zdrowia w Białymstoku

W sobotę 29 kwietnia w Atrium Biała w Białymstoku w godzinach 10.00 - 18.00 odbędzie się Dzień dla Zdrowia. W ramach tego dnia będzie można m.in. wykonać bezpłatne badania. Jest to jedno z wydarzeń związanych z obchodzonym w całym kraju Światowym Dniem Zdrowia.