Dla Zdrowia

Zdrowa Sobota w ERGO Arenie

ERGO Arena znajdująca się na styku Gdańska i Sopotu zaprasza 28 października do udziału w Zdrowej Sobocie. Celem wydarzenia jest szeroko rozumiana edukacja prozdrowotna, impreza kierowana jest do osób w każdym wieku.

Międzynarodowe Targi Medyczne WIHE

V Międzynarodowe Targi Medyczne WIHE Hospital 2017 już w dniach 19-21 października! Jedno z największych wydarzeń w branży medycznej w Polsce odbędzie się w Międzynarodowym Centrum Targowo-Kongresowym EXPO XXI Warszawa. 

II Bieg Ekologiczny oraz Marsz Nordic Walking

W sobotę 14 października w Dźwiniaczu Dolnym k. Ustrzyk Dolnych odbędzie się II Bieg Ekologiczny "Śladem bieszczadzkiej tarniny". Impreza rekreacyjna będzie obejmowała biegi na 5,5 oraz 11 km, marsz nordic walking oraz biegi dla dzieci.

II Krakowski Kongres Turystyki Medycznej

W dniach 12-13 października w Centrum Kongresowym ICE Kraków odbędzie się II Krakowski Kongres Turystyki Medycznej. Organizatorami Kongresu są Urząd Miasta Krakowa oraz ICE Kraków. Celem wydarzenia jest rozwój turystyki medycznej w Krakowie. 

II Podkarpacki Dzień Zdrowia

Centrum Wystawienniczo-Kongresowe Województwa Podkarpackiego G2A ARENA w Jasionce zaprasza do udziału w II Podkarpackim Dniu Zdrowia, który odbędzie się w sobotę 7 października. Na miejscu badania i usługi medyczne dla wszystkich uczestników.

Biała Sobota w Powiecie Strzeleckim

W sobotę 7 października Szpital Powiatowy im. Prałata J. Glowatzkiego w Strzelcach Opolskich zaprasza na Białą Sobotę - bezpłatne konsultacje lekarskie. Będzie można zasięgnąć porad z zakresu kardiologii, urologii, endokrynologii, ortopedii, reumatologii oraz dermatologii.

European Nordic Walking Championship

W sobotę 30 września w Legnicy odbędą się zawody pucharowe nordic walking, których organizatorem jest Polska Federacja Nordic Walking. Zawody zostaną rozegrane na dwóch dystansach - 5 kilometrów oraz 10 kilometrów.

Światowy Dzień Reumatyzmu w Rzeszowie

W dniach 11-13 października w Klinicznym Szpitalu Wojewódzkim Nr 2 im. Św. Jadwigi Królowej w Rzeszowie odbędą się obchody Światowego Dnia Reumatyzmu. Na wydarzenie zaprasza Stowarzyszenie Reumatyków i ich Sympatyków im. Hanki Żechowskiej Koło Podkarpackie "Podaj Dalej".

Gdyński Jesienny Maraton Zumby 2017

W sobotę 16 września w Parku Rady Europy w Gdyni odbędzie się 3-godzinny Maraton Zumby. Impreza organizowana jest w Światowy Dzień Serca - udział w wydarzeniu to świetna okazja, by zadbać o swoje zdrowie, kondycję i serce.

Diabetica Expo 2017 w Toruniu

W dniach 22-23 września w Toruniu odbędzie się XXI Ogólnopolskie Sympozjum Diabetologicze oraz XV Ogólnopolskie Forum Profilaktyki i Leczenia Otyłości. Dla chorujących na cukrzycę wstęp na Sympozjum i wystawę jest bezpłatny.