Manual-Medic Gabinet Rehabilitacji

Rodzaj obiektu: Gabinety rehabilitacyjne,
Miejscowość: Łódź (łódzkie)
Adres: Karwińska
tel.: 533 738 600
Strona www: http://www.manual-medic.pl
Skontaktuj się z obiektem

Opis

Tak jest, fizjoterapia to nasza pasja. Pasji tej oddajemy się już od 2006 roku, kiedy to pierwszy raz mogliśmy zacząć edukację w tym kierunku. Doskonale zdajemy sobię sprawę, że medycyna stale się rozwija, dlatego też przez cały czas staramy się rozwijać razem z nią.

Dzisiaj jesteśmy o te kilka lat mądrzejsi, ale dalej z olbrzymim zainteresowaniem podchodzimy do wszystkich nowin ze świata rehabilitacji. Staramy się stale podnosić swoje kwalifikacje, poszerzać warsztat technik, którymi się posługujemy oraz doskonalić Nasze umięjętności. Nasze zaangażowanie procentuje: Nasi Pacjenci uzyskują lepsze efekty lecznicze, w krótszym czasie.Udowadniamy, że rehabilitacja może być kompleksowa i jednocześnie szybka, bez straty cennego czasu w kolejkach.

Przykładamy dużą wagę do uświadomienia Pacjentowi czym jest jego dolegliwość i co ma robić aby zminimalizować ryzyko nawrotu.

Nasza witryna WWW jest stale ulepszana: wynika to z coraz nowszych i bardziej wnikliwych pytań naszych Pacjentów dt. rehabilitacji, masaży, zabiegów fizykalnych i schorzeń.

Każdy, kto wykonuje zabiegi w Manual-Medic to fizjoterapeuta lub technik masażysta. Nasze kompetencje poparte są egzaminami państwowymi oraz dyplomami ukończenia szkół wyższych z zakresu fizjoterapii.

Każdy z nas jest wykwalifikowanym fizjoterapeutą lub dyplomowanym technikiem masażystą.

Ściśle określone standardy naszych usług gwarantują Państwu punktualne wykonanie usługi- ponad 99% umówionych wizyt rozpoczyna się w przedziale -+ 5 minut od wyznaczonego terminu.

Nie muszą też Państwo obciążać swojej pamięci zapamiętując terminy poszczególnych wizyt: Nasz system automatycznie wygeneruje Państwu przypomnienie  24 godziny wcześniej.

Zapraszamy do korzystania z Naszych usług.

Parametry

 • Zabiegi na miejscu
  - fizykoterapia lampa sollux, laser, prądy Kotza, prądy Tens, prądy Traberta,
  - kinezyterapia ćwiczenia w odciążeniu, ćwiczenia z oporem, gimnastyka indywidualna,
  - masaże drenaż limfatyczny, masaż klasyczny, masaż leczniczy, masaż relaksacyjny, masaż sportowy,
 • Rodzaj obiektu
  - Gabinety rehabilitacyjne
 • Finansowanie
  - prywatnie

Mapa