ELD-MED Sklep Medyczny Elżbieta Staszewska-Dyrda

Rodzaj obiektu: Zaopatrzenie rehabilitacyjne,
Miejscowość: Bydgoszcz (kujawsko-pomorskie)
Adres: Wojska Polskiego 15/12
tel.: 52 375 21 00
Strona www: http://www.eld-med.pl
Skontaktuj się z obiektem

Opis

W trosce o satysfakcję naszych klientów wprowadziliśmy bogaty asortyment artykułów medycznych wraz z dodatkowymi usługami.

 
Chętnie służymy Panstwu naszą radą i wieloletnim doświadczeniem. Jesteśmy tu po to, by Państwu pomóc. W razie jakichkolwiek pytań czy nie jasności prosimy o kontakt.
 
Abyśmy mogli lepiej wypełniać naszą misję jeteśmy otwarci na Państwa uwagi i zapytania, które prosimy kierować do nas osobiście, telefonicznie lub na adres e-mail. 
 
W siedzibie naszego Sklepu można bez jakichkolwiek kosztów zmierzyć ciśnienie krwi na jednym z oferowanych przez nas cisnieniomierzy.
 
Sprzęt stomijny i urostomijny bezpłatnie dowozimy lub wysyłamy pocztą po wczesniejszym uzgodnieniu telefonicznym. Zlecenie musi być wystawione na trzy kolejne miesiące na jednym dokumencie. Sprzęt stomijny konsultujemy także nieodpłatnie w naszym gabinecie.
 
Pozostałe produkty wysyłamy pocztą po dokonaniu wpłaty na konto lub za zaliczeniem pocztowym. Koszt przesyłki ponosi klient.
 
Znajdujemy się w bardzo dognym pod względem dojazdu miejscu.

Mieścimy sie w bliskiej odległości od Szpitala Uniwersyteckiego nr 2 im. dr. Jana Biziela w Bydgoszczy - dojazd liniami autobusowymi nr 53, 66, 68,69, 79 oraz tramwajem linii nr 2

Parametry

 • Rodzaj obiektu
  - Zaopatrzenie rehabilitacyjne
 • Finansowanie
  - NFZ
  - prywatnie
 • Zaopatrzenie
  - Sklepy rehabilitacyjne

Mapa