Regionalny Ośrodek Rehabilitacji Leczniczej Admirał I - Uzdrowisko Świnoujście SA

Rodzaj obiektu: Ośrodki rehabilitacji,
Miejscowość: Świnoujście (zachodniopomorskie)
Adres: S. Żeromskiego 13
tel.: 91 321 21 85
Strona www: http://www.uzdrowisko.pl
Skontaktuj się z obiektem

Opis

Admirał I to ponad 100 lat tradycji jest zabytkowym budynkiem, który znajduje się w nadmorskiej dzielnicy Świnoujścia. Położony 100 metrów od jednej z najpiękniejszych plaż nadbałtyckich. W 2014 roku Admirał I przeszedł kapitalny remont, gdzie powstał budynek towarzyszący połączony łącznikiem z obiektem głównym. 


Na gości czeka nowoczesny basen z bogatym systemem masaży podwodnych, strefa saun: parowa oraz fińska. Dzięki długoletniemu doświadczeniu oferujemy pełen wachlarz zabiegów leczniczych, rehabilitacyjnych oraz relaksacyjnych na najwyższym poziomie. Ponadto zapewniamy doskonałe warunki do wypoczynku.


Oferujemy pobyty w 53 komfortowych pokojach dwuosobowych, trzyosobowych i  apartamentach,  wyposażone w TV – Sat, suszarkę, czajnik bezprzewodowy  oraz chłodziarkę. Dodatkowo w każdym pokoju możliwy dostęp do internetu. Obiekt jest przystosowany  dla osób niepełnosprawnych. Część pokoi posiada balkony.
W przyziemiu do dyspozycji gości będzie zadaszony ogródek letni z widokiem na słoneczną promenadę.


Zapraszamy do przytulnej restauracji oraz baru kawowego.  Nowoczesna restauracja spełni oczekiwania najbardziej wymagających gości. Serwowane będą dania w formie bufetu zarówno tradycyjnej kuchni polskiej jak i europejskiej.


Gwarantujemy, że długoletnia tradycja i wieloletnie doświadczenie pozwoli spełnić oczekiwania najbardziej wymagających gości.

Parametry

 • Zabiegi na miejscu
  - hydroterapia basen, hydromasaż,
  - kinezyterapia gimnastyka grupowa,
  - masaże masaż klasyczny, masaż klasyczny częściowy, masaż kręgosłupa, masaż leczniczy,
 • Rodzaj obiektu
  - Ośrodki rehabilitacji
 • Finansowanie
  - NFZ
  - prywatnie

Mapa