Sanatorium Bursztyn - Uzdrowisko Świnoujście SA

Rodzaj obiektu: Sanatoria,
Miejscowość: Świnoujście (zachodniopomorskie)
Adres: S. Żeromskiego 9
tel.: 913212166
Strona www: http://www.uzdrowisko.pl
Skontaktuj się z obiektem

Opis

Bursztyn” to piękny odrestaurowany obiekt z zachowaniem unikalnej i niepowtarzalnej architektury. Sanatorium o wysokim standardzie położone w pierwszej linii promenady posiada apartamenty oraz pokoje 1,2,3 osobowe z możliwością dostawek – łącznie 62 miejsca noclegowe. Wszystkie pokoje wyposażone są z TV-SAT, chłodziarki, suszarki do włosów oraz dostęp do Internetu. Część z nich posiada również balkony, ale wszyscy goście mają możliwość korzystania z pięknego i słonecznego tarasu. Obiekt jest w pełni przystosowany dla potrzeb osób niepełnosprawnych.


Na miejscu znajduje się przestrzenna i utrzymana w klimacie obiektu restauracja serwująca tradycyjne potrawy kuchni polskiej, dania które pozwolą zadowolić nawet najbardziej wymagające gusta naszych gości.


Winda, monitoring, klucze magnetyczne są gwarancją bezpieczeństwa i spokojnego, miłego wypoczynku. Atmosferę obiektu podkreśla podświetlana fontanna.  


Rehabilitacja medyczna prowadzona przez wykwalifikowany i doświadczony personel pozwoli odzyskać siły i poprawić stan zdrowia zarówno psychicznego jak i fizycznego.


W obiekcie  znajduje się min: jacuzzi, sauna oraz bogato wyposażona baza zabiegowa.


Wieloletnia tradycja i ugruntowana marka „Uzdrowisko Świnoujście” S.A. dają pewność, iż czas spędzony u nas będzie satysfakcjonujący i przyjemny dla każdego z Państwa. Zapraszamy serdecznie.

Parametry

 • Zabiegi na miejscu
  - fizykoterapia elektrostymulacja, laser, magnetoterapia, okłady borowinowe,
  - hydroterapia
  - inhalacje inhalacje indywidualne,
  - kinezyterapia gimnastyka grupowa, gimnastyka indywidualna,
 • Rodzaj obiektu
  - Sanatoria
 • Finansowanie
  - NFZ
  - prywatnie

Mapa