Sanatorium Swarożyc - Uzdrowisko Świnoujście SA

Rodzaj obiektu: Sanatoria,
Miejscowość: Świnoujście (zachodniopomorskie)
Adres: E. Gierczak 1
tel.: 913214452
Strona www: http://www.uzdrowisko.pl
Skontaktuj się z obiektem

Opis

Ośrodek “Swarożyc” położony jest w dzielnicy nadmorskiej, niedaleko promenady, obok „Bursztynu”. Charakterystyczna, odnowiona, przedwojenna architektura obiektu wyróżnia się wśród innych budynków. Wysoki standard obiektu gwarantuje udany wypoczynek.

Goście w naszym ośrodku mogą czuć się bezpiecznie, gdyż cały obiekt jest monitorowany, a tradycyjne klucze do drzwi w pokojach zostały zastąpione przez karty magnetyczne. Klimat obiektu podkreśla charakterystyczna fontanna. Na gości czeka 19 komfortowych pokoi 1,2,3 osobowych z łazienkami.


W budynku znajduje się piękny, słoneczny taras do dyspozycji naszych gości. Pokoje wyposażone są w telewizor, telefon, chłodziarkę. Na korytarzach dostępne są czajniki bezprzewodowe. Dla osób ceniących przestrzeń i wygodę przygotowaliśmy 1 apartament. Śniadania serwowane są w eleganckiej restauracji „Bursztyn”.

Obiekt przystosowany jest dla potrzeb osób niepełnosprawnych. Wygodny podjazd do budynku, automatycznie otwierane drzwi, winda oraz specjalnie przygotowane łazienki ułatwiają poruszanie się po tym obiekcie osobom na wózkach inwalidzkich.

Parametry

 • Zabiegi na miejscu
  - fizykoterapia krioterapia ogólna, laser, laseroterapia, magnetoterapia, okłady borowinowe,
  - hydroterapia
  - inhalacje inhalacje indywidualne,
  - kinezyterapia gimnastyka grupowa, gimnastyka indywidualna,
  - masaże masaż klasyczny, masaż klasyczny częściowy, masaż kręgosłupa,
 • Rodzaj obiektu
  - Sanatoria
 • Finansowanie
  - NFZ
  - prywatnie

Mapa